Başlık

Hakkımızda

image

Neylin KILIÇ

Merhabalar;
Öncelikli olarak sayfamızı ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür eder ve biraz kendimden bahsetmek isterim.
1977 İstanbul doğumluyum. Eğitim yolculuğuna Paşakapısı ilkokulunda başlayarak sırasıyla Eyüboğlu koleji, Newport University (İşletme) ve Turizm Otelcilik fakültelerinde tamamladım. Oldukça başarılı bir öğrenciydim. Ve bu nedenle de, hayatımında bu kadar başarılı olacağını düşünüyordum.
Ama inanmazsınız olmadı! Hayat beni kimi zaman "yerden yere" vurdu, kimi zamanda göklere çıkardı. İşte tamda o yerden yere vurulduğum zamanlardan birinde 2010'da Kişisel Gelişim maceramın ilk adımlarını attım. Hiç aralık vermedim, okuyor ve kendimi her geçen gün biraz daha iyi hissediyordum. Bu süreç 2021'e kadar devam etti. Ve 8 Mart 2021; benim için çok değerli olan patronum Dr. Cihan Ayla'yı Covid-19 yüzünden kaybedişimizle, belki de ilk defa kendimi sorguladım. "Benim hayat amacım ne?" "Ben mutlu muyum?". Cevap: Hayır mutlu değilim ve ancak ben yaşadığım kişisel gelişim sürecini diğer insanlarla paylaşarak mutlu olabilirim.
Ardından, koşturmalı bir eğitim süreci ve karşınızdayım.
Değişim ve dönüşümü beraber yaşayalım mı?

12+ Yıl
Deneyim
39+ Mutlu
Danışan
image
image
image
image
image
image
image

Eğitim ve Danışmanlık Paketleri

Düşüncelerinize dikkat edin, duygularınıza dönüşür. Duygularınıza dikkat edin, davranışlarınıza dönüşür. Davranışlarınıza dikkat edin, alışkanlıklarınıza dönüşür.

Koçluk Hizmetleri

Kişiye Özel

Aşk & İlişki

Grup Atölye

Para Meditasyonu

Grup Atölye
image