Başlık
image

Regresyon

  • Anasayfa
  • Danışmanlık&Eğitim
  • Regresyon Terapisi
image

Danışmanlık & Eğitim

Düşüncelerinize dikkat edin, duygularınıza dönüşür. Duygularınıza dikkat edin, davranışlarınıza dönüşür. Davranışlarınıza dikkat edin, alışkanlıklarınıza dönüşür.

image
image
image
image
image
image
image

Regresyon Terapisi

Regresyon terapisinin başka bir ismi de geçmiş yaşam terapisidir. Regresyon terapisi, olumsuz duyguların nedenlerini izole etmek ve onlara daha iyi hitap etmek için nedenlerini belirlemek amacıyla bir kişinin hayatındaki çatışma alanlarına ve potansiyel olarak diğer olumsuz yönlere odaklanır.

Amaç, geçmişi onararak yola devam etmektir.

Deneyelim mi?

Bize Ulaşın
image
image
image
image
image
image
image

Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçluğu İşinden başını kaldıramamaktan, yakınlarına ve kendine vakit ayıramamaktan yakınan ya da hayatta ne yapmak ve ne olmak istedikleri konusunda belirsizlik yaşayan kişilerin yaşamlarını dengelemek ve anlam kazandırmak için aldıkları koçluk hizmetidir.

Bunun sonucunda bireyler, yaşam kalitelerini artırmak için ulaşmak istedikleri hedefleri ve bunun için hangi becerilere ihtiyaç duydukları belirler, hazırlanan eylem planı ile pozitif enerji aldıkları aktivitelerle diğer sorumluluklarını entegre etmeyi başarırlar. Kendi yaşamlarının lideri olurlar. Vizyon, misyon ve kişisel hedeflerini tanımlarlar. Bu hedeflere ulaşmak için gerekli becerileri kazanırlar. Yaşamdan aldıkları manevi tatmin artar. Aynı zamanda sorumluluklarını da yerine getirerek daha verimli bir yaşam sürerler. Çevreleri ile ilişkileri olumlu yönde gelişir. Özel ve profesyonel yaşamları arasındaki dengeyi sağlarlar. Ertelemeyi bırakırlar, eyleme geçerler. Öz disiplin sağlarlar. Kaynaklarını daha etkin kullanırlar.

Peki, sizinle bu yolculuğa çıkmamı ister misiniz?

image
image
image
image
image
image
image

Mindfulness bilinçli farkındalık nedir?

Bilinçli farkındalık, kişinin dikkatini şimdiki zamanda yargılamadan kaçınarak meydana gelen deneyimlere bilinçli olarak getirme şeklinde gelişen psikolojik sürecidir. Bu süreç meditasyon uygulamaları ve diğer bir takım pratikler yoluyla geliştirilir.

Mindfulness terapi ile birlikte kişi şimdiki zamanda gerçekleşen içsel süreçlerine ve deneyimlerine odaklanarak, farkına vardığı düşünceleri anlamlandırmaya çalışmaktadır. Ek olarak mindfulness terapi ile birlikte geçmiş zamana takılı kalmadan, şimdiki zamanın nasıl yaşanabileceğinin keşfedilmesine yardımcı olur.

Yaşadığınız anı, aldığınız her nefesi fark etmek, An ’da kalarak huzuru deneyimlemek ister misiniz?

image
image
image
image
image
image
image

Kuantum Koçluğu

Düşüncelerimizin hayatımızı yönettiğinizin farkında mısınız?
Olumlu olumsuz kullanmakta olduğumuz sözler, kaderimizin şekillenmesinde yol göstericidir.
Kuantum koçluğu, kuantum düşünce sisteminden faydalanarak dışarı verdiğiniz düşünce frekanslarının mesajını, istediğiniz alıcı ile karşılaşması için düşünce sisteminiz değiştirerek, bilinçli şekilde yayın yapmanızı sağlayan bir koçluk sistemidir.

Bir başka deyişle, hedefinize (hayalinize) götürecek olumlu zihinsel yapı oluşturmanıza, böylelikle hak ettiğinize inandığınız yaşamı hayalden gerçeğe dönüştürmenize yardım eder.

Düşünce eğitimi ile hayatınızı artık istediğin gibi yönetebilmeyi denemeye hazır mısınız?

image